Ledige læreplassar i våre medlemsbedrifter innan tekniske fag og automasjon

Fleire ledige læreplassar
Fleire ledige læreplassar
Publisert: 28/01/2023

Her legger vi fortløpande ut ledige læreplassar i våre medlemsbedrifter. Bla deg gjennom artikkelen og finn kontaktinfo og informasjon om korleis du søker på dei ledige læreplassane Du finn også kontaktinformasjon til den enkelte bedrift under medlemsbedrifter

Del gjerne:

Ledige læreplasser ved NORTHERN ISLANDS TECHNOLOGY AS, Longva
Læreplassar i Automatiseringsfaget og Tavlemontørfaget

Kontaktinfo

Line Holstad

HR og administrasjonsleder

Northern Islands Technology

mob.: 915 15 900
line.holstad@nitechnology.no>



____________________________________________________________________________________

IP Huse AS Harøya

Ledige læreplassar i : Platearbeidarfaget ,Sveisefaget ,Industrimekanikarfaget ,CNC-maskineringsfaget

Kontaktperson: Magne Runar Harnes
Epost: magne.runar.harnes@iphuse.no
Tlf: 99206593
Send søknad og cv til : iphuse@iphuse.no eller magne.runar.harnes@iphuse.no

www.iphuse.no
_
_________________________________________________________________________________________

Ledige læreplassar i Vard Brattvaag, Vard Langsten og Vard Søviknes i :Platearbeidarfaget, Sveisefaget, Industrimekanikarfaget, Industrirørleggarfaget ,Industrimålarfaget ( Vard Langsten)

Søknadsfrist 01.03.2023

Du finn informasjon om læreplassane,om kontaktpersonar og kvar du skal søke på linkane under

https://457632.webcruiter.no/main/recruit/public/4607606240?&language=&use_position_site_header=0&url_org=457632

https://www.finn.no/job/fulltime/ad.html?finnkode=288395322

_______________________________________________________________________________________

Nogva Motorfabrikk AS, Søvik
Ledige læreplassar i industrimekanikarfaget
Kontaktperson: Kim Norvoll
Tlf: 90873520 Epost : Kim@nogva.no
Send søknad og CV til rekruttering@nogva.no

_________________________________________________________________________________________

Kongsberg Maritime AS avd Brattvåg

Ledige læreplasser i industrimekanikerfaget og CNC-maskineringsfaget Kontaktperson :

Suad Selak

suad.selak@km.kongsberg.com>

Mobtlf 90726536

Du søker ved å gå til :https://www.finn.no/job/fullti...


________________________________________________________________________________________

Tekken AS, Sjøholt


Ledig læreplass i industrirørleggerfaget

Kontaktinfo Stig Stokke tlf 99219630 epost stig.stokke@tekken.no

Send søknad til Post@tekken.no

http://www.tekken.no

_________________________________________________________________________________________

Hofseth Biocare ASA

Hofseth Biocare ASA, Midsund

Ledig læreplass i Kjemi-prosessfaget
Kontaktperson: Joar Fransgjerde
Tlf 416 98 018
Epost: jf@hofsethbiocare.no

www.hofsethbiocare.no

_____________________________________________________________________________________

Maritim Motor AS, Trohaugen Tomrefjord

Ledige læreplassar i Automatiseringsfaget, Industrimekanikarfaget og Motormekanikarfaget
Kontakt: Ronny Vik

Tlf 951 95 425
Epost: ronny@maritim-motor.no

www.maritim-motor.no


_______________________________________________________________________________________


Læreplass I sveisefaget

Bauta Constrction AS, Grønnesvegen 6456 SKÅLA

Kontakt: Ole Ivar Lønnum
Tlf 911 31 485

Epost: ole.ivar@bautaconstruction.no

https://bautaconstruction.no